Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Ayhan Acar'ın Kızı Nişanlandı

Büyükşehir Belediyesi Haller Şube Müdürü Ayhan Acar'ın kızı Av. Şevval Ebrar Acar ve Av. Özgür Okan Eraslan, evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlandı. Ferda ve Ayhan Acar'ın kızları Av.

Ayhan Acar'ın Kızı Nişanlandı

Büyükşehir Belediyesi Haller Şube Müdürü Ayhan Acar'ın kızı Av. Şevval Ebrar Acar ve Av. Özgür Okan Eraslan, evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlandı.

Ferda ve Ayhan Acar'ın kızları Av. Şevval Ebrar Acar ve aslen Bursalı olan Nurten Orhan Eraslan'ın oğulları Av. Özgür Okan Eraslan, evlilik yolunda ilk adımlarını attı. SEKA Park'ta bulunan Maide Restoran'daki nişan töreni aile arasında yapıldı. Çiçeği burnunda nişanlı çiftin yüzüklerin ise Av. Şevval Ebrar Acar'ın avukatlık stajını yaptığı ve hala serbest avukatlık yaptığı Arık Hukuk Bürosu sahibi Emre Arık taktı.

 

DÜĞÜN YAZIN

Acar ve Eraslan Aileleri, nişan töreni sonrası genç çift ile hatıra fotoğrafı çektirdi ve çifte mutluluklar diledi. Acar ve Eraslan Aileleri ise nişan töreninde kendilerini yalnız bırakmayan akraba ve dostlarına teşekkür etti. Serbest avukatlık yapan nişanlı çiftin, şu anda düğün hazırlığı devam ediyor. Yaz aylarında gerçekleşecek olan düğün töreni sonrası İzmit'te ikamet edecek olan çifte Çağdaş Kocaeli Gazetesi Ailesi olarak bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Bu Haberi Beğendin Mi?
1 kişiden 1 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *