Aygün’den Özel Harekatçılara Anlamlı Ziyaret

Aygün’den Özel Harekatçılara Anlamlı Ziyaret

/
/

Kocaeli Özel Harekat Şube Müdürlüğü’nü ziyaret eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Halkımızın huzur ve güvenliği için fedakarca görev yapan tüm güvenlik güçlerimize teşekkür ediyor, görevlerinde kolaylıklar diliyorum” dedi.

Başkan Yardımcıları Hazır Bulundu Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürü Rıfat Dölcü ve Özel Harekat Polislerini ziyaret etti.

TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Aygün’ün Derince’de yer alan Kocaeli Özel Harekat Şube Müdürlüğü’ne gerçekleştirdiği ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Şirin, Kemal Bayraktar, Adnan Pala, Ayşe Mamat, Meclis Üyeleri İbrahim Eren ve Ayhan Aksoy ile belediye daire müdürleri de hazır bulundu. Güvenlik Güçlerine Teşekkür Özel Harekat Şube Müdürü Rıfat Dölcü ve polislerle birlikte öğle yemeği yiyerek sohbet eden Başkan Aygün, “Halkımızın huzur ve güvenliği için fedakarca görev yapan tüm güvenlik güçlerimize teşekkür ediyor, görevlerinde kolaylıklar diliyorum. Rabbim, yar ve yardımcıları olsun inşallah” dedi. Özel Harekat Şube Müdürü Rıfat Dölcü de ziyaretinden dolayı Başkan Aygün ve beraberindeki heyete teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf