Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Aygün: Önceliğimiz Daima Çocuklar Ve Gençler

Turgut Reis İlkokulu’ndan konuklarını ağırlayan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, projelerini hizmete sunarken önceliklerinin çocuklar ve gençler olduğunu ifade etti İlç…

Aygün: Önceliğimiz Daima Çocuklar Ve Gençler

Turgut Reis İlkokulu’ndan konuklarını ağırlayan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, projelerini hizmete sunarken önceliklerinin çocuklar ve gençler olduğunu ifade etti.

İlçe genelinde projelerini bir bir hayata geçiren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, sivil toplum kuruluşları, eğitim camiası ve kentin dinamikleri ile istişarelerini sürdürüyor. Başkan Aygün, bu kapsamda son olarak Turgut Reis İlkokulu Müdür Yardımcısı Celil Baki, Okul Aile Birliği Başkanı Elif Yalçın, Okul Aile Birliği Üyeleri Nurşen Erdoğan, Sümeyye Mustafa, öğrenciler Dilara Mustafa, Ceylin Zeynep Yalçın, Ritaj Mustafa, Almina Erdoğan ve Alya Duru Erdoğan'ı makamında ağırladı. Konuklarına ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Aygün, “Kentimizde projelerimizi hayata geçirirken önceliğimiz daima çocuklarımız ve gençlerimiz oluyor” dedi.

TURGUT REİS İLKOKULU

Gençliğe yönelik projelere vurgu yapan Başkan Aygün, “Yaptığımız çalışmalarla ilçemize gençlik ve spor merkezleri inşa ediyoruz. Geçtiğimiz yıl Dumlupınar Mahallemizde hizmete açtığımız Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezimizin ardından bu yıl da Fatih Sultan Gençlik ve Spor Merkezi ile Bahattin Çelik Spor Kompleksimizi kullanıma sunduk. Ayrıca çocuklar ve gençlerimizin talebi üzerine bazı parklarda ve belirlenen noktalarda yeni halı sahaları da hizmete sunuyoruz. 5 ayrı bölgede halı sahalarımızı tamamladık, 11 ayrı bölgede daha tesisleşme çalışmalarımız sürüyor. Her şey yarınlarımızın teminatı çocuklarımız için” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *