Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Ata’mız İçin Hayat İki Dakikalığına Durdu!

İzmit Belediyesi çalışanları, vefatının 85’inci yılında Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Belsa ana hizmet binası ve tüm dış birimlerde yapılan törenlerle andı. İzmit Belediyesi tüm birimleri ve personeliyle birlikte 10 Kasım saatler 09.

Ata’mız İçin Hayat İki Dakikalığına Durdu!

İzmit Belediyesi çalışanları, vefatının 85’inci yılında Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Belsa ana hizmet binası ve tüm dış birimlerde yapılan törenlerle andı.

İzmit Belediyesi tüm birimleri ve personeliyle birlikte 10 Kasım saatler 09.05’i gösterdiğinde Ata’sı için saygı duruşuna geçti. 2 dakikalık siren sesiyle hayatın durduğu İzmit’te, Belsa Plaza Ana Hizmet Binasında görev yapan idari kadro ve personel Ata’ya olan saygısını gösterdi. Çalışanların belediye önündeki saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı okuduğu törene yoldan geçen vatandaşlar ve esnaf da katıldı.

DIŞ BİRİMLERDE DE ANMA YAPILDI

Belsa Hizmet binası dışında Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü şantiyeleri, Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ile Veteriner İşleri Müdürlüğünün yer aldığı hizmet binası ve Atatürk ve Milli Mücadele Anı Evi’nde hayat iki dakikalığına durdu. Saatler 09.05’i gösterdiğinde tüm personel saygı duruşuna geçti.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *