Ataevler Futbol Sahasında Inceleme Tamam Çalışmalar Başlıyor

Ataevler Futbol Sahasında Inceleme Tamam Çalışmalar Başlıyor

/
/

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Ataevler Mahallesi’nde bulunan futbol sahası ve çevresinde inceleme yaparak gereken talimatları verdi.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Ataevler Mahallesi’nde bulunan futbol sahası ve çevresinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Belediye Başkanı Kocaman’ın talimatı ile Etüt Proje ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri çevre düzenlemesi, aydınlatma ve kabinlerin tadilat çalışmalarını başlattılar.

SPORCULARIN HİZMETİNE SUNULACAK

Belediye ekipleri futbol sahası çevresinde yabani otları biçerken, aydınlatma direklerinin montajına da başlanıldı. Saha çevresinde ki kabinlerin tamiratının tamamlanması sonrasında Kartepe Belediyespor alt yapısı ve Uzunçiftlikspor futbolcuları da bu tesislerden yararlanacaklar.

KOCAMAN; GEREKEN YAPILACAK

Ataevler Mahallesi’nde ki inceleme sonrasında Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Hemşehrilerimizin talebi doğrultusunda futbol sahası ve çevresindeki atıl kalmış yapılarla ilgili incelemelerimizi yaptık. Bölge sakinlerimiz müsterih olsunlar, hafta başından itibaren gerekli gördüğümüz çalışmaları başlatıyoruz. Çalışmaların tamamlanması ile Kartepeli gençlerimize en iyi şekilde hizmet verecek duruma gelecektir” ifadelerini kullandı.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf