Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Aşıla'dan Partisine Teşekkür Ziyareti

14 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili genel seçimlerinde Yeniden Refah Partisinden Kocaeli Milletvekili seçilen Genel Başkan Yardımcı Mehmet Aşıla, İzmit ilçe Teşkilatına teşekkür ziyaretinde bulundu.

Aşıla'dan Partisine Teşekkür Ziyareti
14 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili genel seçimlerinde Yeniden Refah Partisinden Kocaeli Milletvekili seçilen Genel Başkan Yardımcı Mehmet Aşıla, İzmit ilçe Teşkilatına teşekkür ziyaretinde bulundu.
 
Kocaeli Milletvekilliğine seçilen kazanan Genel Başkan Yardımcı Mehmet Aşıla, Yeniden Refah  Partisi İzmit ilçe Başkanı İbrahim Şener ve yönetim kurulu üyeleri, Yeniden Refah Partisi İlçe Kadın Kolları Başkanı Anıl Dursun, Yeniden Refah Partisi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Koray Bozkurt  ziyaret etti.

'GÜZEL HİZMETLER YAPACAK'

İzmit İlçe Başkanı İbrahim Şener, yaptığı konuşmada, "Yeniden Refah Partisi Genel Başkanımız Dr. Muhammed Fatih Erbakanın önderliğinde 21 senenin aradan sonra Milli Görüş’ü Yeniden Refah Partimizle Meclis’e taşıyan milletimize teşkilatlarımıza ve İzmit halkına teşekkür ediyorum. Cenab-ı Allah daha büyük başarıları da hep birlikte yaşamayı nasip eylesin inşallah. 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Yeniden Refah Partisinden Kocaeli Milletvekili seçilen Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Aşıla'nın ülkemizin birliği ve beraberliğine güzel hizmetlerde bulunacağına şahit olacağız. Şimdiden yapacağı hizmetlerden dolayı kendisine Yeniden Refah Partisi İzmit ilçe teşkilatı adına teşekkür ediyorum" dedi.

'İKİNCİYİ ÇIKARMA ŞANSIMIZ VARDI'

Ziyarette konuşan Yeniden Refah Partisi Milletvekili Mehmet Aşıla ‘’Kocaeli’de zaten bir tabanımız vardı. Bu yüzden biz daha fazlasını bekledik. Ona güveniyorduk Kocaeli gücünü gösterdi. Ulaşabildiğimiz çevreden daha çok oy geldi. Daha çok yere ulaşsaymışız daha rahat ikinci vekili çıkarma şansımız belki olacaktı. Yine de Türkiye ortalamasının üzerinde bir oy almamız Kocaeli teşkilatları adına da başarılı denilebilir. Rabbim inşallah Kocaeli’ye ve ülkemize hayırlı hizmetler yapmayı nasip eder, Milli Görüş demek 'Hakkı üstün tutmak' demektir. 'Hakkın hakimiyeti için batıla karşı mücadele etmek' demektir. Dolayısıyla Milli Görüş'ün modası kıyamete kadar geçmeyecek demektir. Rahmetli Erbakan hocamız siyaseti ibadet olarak yaptığını söylüyordu. Allah bizi de layık etsin" ifadelerini kullandı. 
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *