Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Aşçılar Federasyonuna Kocaeli'Den Şef

Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu'nun gerçekleştirdiği genel kurulda Kocaeli Aşçılar ve Turizmciler Derneği Başkanı ve Tryp By Wyndham Otel Şefi Emre ORUÇ genel sekreter…

Aşçılar Federasyonuna Kocaeli'Den Şef

Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu'nun gerçekleştirdiği genel kurulda  Kocaeli Aşçılar ve Turizmciler Derneği Başkanı ve Tryp By Wyndham Otel Şefi Emre ORUÇ genel sekreterlik görevine getirildi.

Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu (Tasfed)'nun 6.olağan genel kurulu Gebze de yapıldı.  Yeterli çoğunluğun oy kullandığı  kurulda Bayram Özrek başkan seçilirken genel sekreterliğe oy çokluğu ile Kocaeli'den Emre Oruç getirildi.

Gastronomi ve Turizm camiası olarak Kocaeli'mize yeni bir başarı daha getiren Emre Oruç şunları söyledi: Taşfed, ülkemizde turizm camiasinin yakından bildiği bir kuruluştur. Devletimiz tarafından tanınan, saygın ve köklü bir kuruluştur. Bildiğiniz üzere Kocaeli Aşçılar ve Turizmciler Derneğimiz'de Taşfed'e bağlı bir dernektir. Bundan dolayı federasyonumuzun genel kurulunda olma hakkımız ve sorumluluğumuz vardır. Federasyonumuzun 2022 genel kurul seçimleri yapılmış ve Syn.Bayram Özrek yeniden başkan seçilmiştir.

Ayrıca Federasyonumuz yönetimi tarafından Genel Sekreter adayı gösterilen şahsım için öncelikle onur duyduğumu belirtmek isterim. Bu öneri, oy çokluğu ile kabul edilerek yeni sorumluluklar tarafıma verilmiştir. Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu Genel Sekreteri olarak, ülkemiz turizmine ve aşçılık camiasına katkı sağlamak, yeni değerler katmak, dinamik bir duruş ile gece gündüz çalışmak artık boynumuzun borcudur. Kocaelimize ve Ülkemize hayırlı olsun.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *