Artvinliler Karbafed'in Yayla Şenliğinde Biraraya Gelecek

Artvinliler Karbafed'in Yayla Şenliğinde Biraraya Gelecek

/
/

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Federasyon'u bu yıl ilk olarak düzenleyecek olduğu 6-7-8 Eylül 2019 tarihindeki Geleneksel Marmara Artvin’liler Yayla Şenliğini Gölcük Belediyesi Yazlık Kadırga'da yapacak.

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Federasyon (KARBAFED),Bu yıl ilk olarak düzenleyecek olduğu 6-7-8 Eylül 2019 tarihindeki Geleneksel Marmara Artvin’liler Yayla Şenliğini Gölcük Belediyesi Yazlık Kadırga'da yapacak.

SÜPRİZ SANATCILAR SAHNE ALACAK

Sürpriz sanatcıların katılacaği Yayla Şenliğine komşu illerimizden Bursa,Yalova,Sakarya ve İstanbul’da yaşayan Artvinlilerin  yüksek olarak katılım göstereceği bekleniyor. Gölcük Belediyesinin Eriklitepe Tabiat Tabiat Parkındaki şenliğe Artvinli işadamları ve siyasiler katılacak,sahada yaklaşık 30 adet yöresel ürünlerin satış yapacağı stant’lar bulunacak. Marmara Bölgesindeki yaşayan Artvinlilerin yoğun  ilgi göstereceği bekleniyor.Eriklitepe'de katılım gösteren misafirlere üç günlük sürede  Yayla Şenlğine Çadır kurmaları için çalışmaların tamamlandığı bildirildi.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf