Aras'dan  Erbakan’a Milli Görüş  Ekmek

Aras'dan Erbakan’a Milli Görüş Ekmek

/
/

Yeniden refah partisi genel başkanı Dr. Fatih Erbakan, partisinin il başkanı Mehmet Aras’ ı Ankara ya çağırdı. Ankara'ya giden Aras genel başkan Milli Görüş  ekmeği götürdü. 

Genel başkanın daveti üzerine yanına il başkanlık divanı üyesi İbrahim Şenmemiş ve Kandıra ya yeni atanan ilçe başkanı Levent Gödek’ i alan, Mehmet Aras genel başkanı konutunda ziyaret etti.

YETKİ BELGESİNİ ERBAKAN'DAN ALDI

Ziyaret esnasında Kandıra ya yeni atanan ilçe başkanı Levent Gödek'e yetki belgesini, Dr. Fatih Erbakan bizzat takdim etti. Kandıra hakkında ilçe başkanından bilgiler alan genel başkan, yeni atadığı ilçe başkanına görevinde başarılar diledi. Yeni ilçe başkanı Gödek, Erbakan’ a, yanında getirdiği Kandıra yoğurdunu hediye etti. Aras ve beraberindeki heyeti çok sıcak karşılayan Dr. Fatih Erbakan, il başkanı ile Kocaeli ve genel siyaset hakkında görüş alışverişinde bulundu. Renkli kişiliği ile bilinen il başkanı Aras, genel başkan Fatih Erbakan'a sembolik milli görüş ekmeği hediye etti.

HAKÇA BÖLÜŞÜMÜZÜN ADI ADİL DÜZEN

Sembolik ekmeği genel başkan takdim eden  Aras: “Yeniden refah iktidarında halkın ekmeği büyüyecek, rantiyeci ve hortumcuların ekmeği küçülecek. Bu ekmek işte bunu sembolize ediyor. Hakça bölüşümün adı adil düzendir. Bu ekmek milli görüş ekmeğidir, adil düzen ekmeğidir, dedi.” İl başkanı ve yanındaki heyete ziyaretinden ötürü teşekkür eden Erbakan, misafirlerini kapıya kadar uğurladı.

 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf