Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Anıl Acurman’ın Adaylığı Düşürüldü!i

Başiskele'de adaylığı düşürülen Anıl Acurman; Kocaeli adliyesi önünde açıklama yaptı. Bu CHP'ye  ve hukuka yapılmış saldırıdır. Başiskele adaylığı bilmeceye dönen CHP’li Anıl Acurman adaylığının düşürüldüğünü açıkladı.

Başiskele'de adaylığı düşürülen Anıl Acurman; Kocaeli adliyesi önünde açıklama yaptı. Bu CHP'ye  ve hukuka yapılmış saldırıdır. 

Başiskele adaylığı bilmeceye dönen CHP’li Anıl Acurman adaylığının düşürüldüğünü açıkladı. Hukuki bir saldırıya uğradıklarını söyleyen Acurman, “Bugün demokratik hakkımıza yapılan saldırı defedilememiştir. Bugün yapacağımız şey Başiskele’de en iyi adayı gösterip adayımızı çıkartmaktır. Bu kararı nasıl düşürürüz dediler ve reddettiler.” dedi.

ANIL ACURMAN’IN ADAYLIĞI DÜŞÜRÜLDÜ!

İstanbul ikametli bir vatandaşın itirazı nedeniyle Başiskele adaylığının düşürülmesiyle karşı karşıya kalan CHP’li Anıl Acurman Kocaeli Adliyesi’ne gelerek İl Seçim Kurulu’nun kararı sonrası açıklama yaptı. Adaylığının düşürüldüğü kesinleşen Acurman, Partililerin de eşlik ettiği kalabalık bir grup eşliğinde açıklama değerlendirmelerde bulundu.

‘HUKUKA YAPILAN BİR SALDIRI’

İlçe başkanlığından zamanında istifa ettiğini söyleyen Acurman, yapılan itirazla ilgili, “Bugün bir kez daha öğrendikki şaşıracak bir karanlıkta yaşıyoruz. Ulu önderimizin demokrasi anlayışına kurşun sıkmak isteyen hain eller olduğunu görüyoruz. Bgün demokratik hakkımıza yapılan saldırı defedilememiştir. Bugün yapacağımız şey Başiskele’de en iyi adayı gösterip adayımızı çıkartmaktır.” şeklinde konuştu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *