Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Aliye Hale Meriç Yahya Kaptan'da Güçlü Ekiple Seçime Hazır

İzmit Yahya Kaptan Mahalle Muhtar Adayı Aliye Hale Meriç 2024 yerel seçimlerinde aza olarak görev yapacak yol arkadaşlarının  isimlerini açıkladı. Güçlü bir ekiple yola çıktık sözlerine yer veren Meriç, mahallemizdeki sorunları en iyi biz biliyoruz.

Aliye Hale Meriç Yahya Kaptan'da Güçlü Ekiple Seçime Hazır

İzmit Yahya Kaptan Mahalle Muhtar Adayı Aliye Hale Meriç 2024 yerel seçimlerinde aza olarak görev yapacak yol arkadaşlarının  isimlerini açıkladı. Güçlü bir ekiple yola çıktık sözlerine yer veren Meriç, mahallemizdeki sorunları en iyi biz biliyoruz. Öneri ve çözümlerimizle mahalle sakinlerimizden alacağımız güçle destekle bunu aşacağız dedi. 

Yerel seçimlere 39 gün gibi kısa bir süre kalmışken, Kocaeli'deki muhtarlık seçimleri de en az belediye seçimleri kadar bıçak sırtında gidiyor. Mevcut Mahalle Muhtarlıkllarına geçmiş yıllara oranla çok daha fazla aday seçime girmeye hazırlanıyor.  İlimizin en kalabalık seçmenlerinden birine sahip olan Yahya Kaptan'da uzun süredir muhtarlık görevini yürüten Ahmet Mirzaoğlu'nun yeniden aday olduğu gelen bilgiler arasında. Ancak Muhtar Mirzaoğlu'nun bu seçimde karşısına çok güçlü adaylar çıkıyor. Mahalle sakinleri muhtarın değişmesi için büyük bir gurup çalışması başlattı.  Yahya Kaptan'da Muhtar Ahmet Mirzaoğlu'nun karşısına kadrosu ile güçlü bir aday olarak Aliye Hale Meriç  çıktı. Meriç 2024 yerel seçimlerinde Yahya Kaptan'a kadın eli değmenisi için kolları sıvadı. Kapı kapı dolaşıp mahalle sakinlerinin hem oylarına hem de gönüllerine talip olduğunu söyledi. 

2. BÖLGEDE GÜVENLİK TRAFİK VE GÜVENLİK ZAFİYETİ VAR

Muhtar Adayı Aliye Hale Meriç Yahya Kaptan'da pazar pazarı ziyaretinden sonra çalışmalara Yahya Kaptan Mahallesi 2.Bölge Başkanı Metin Akyol ve yönetimini ziyaret ederek devam etti. Yahya Kaptan 2. bölgenin sorunlarını dinleyen Meriç göreve geldiğimde sizlerin bizlere ilettiğiniz tüm sorunları kısa sürede çözmek için çalışacağız. Öncelikle düzensiz toplanan çöplerin düzenli toplanması, çiçekli alanlarda park ve bahçelerden bakım için  belediye yetkililerinden yardım talep edeceğiz. Yine bölgede otopark, sokak hayvanlarının sorunlarını biliyoruz. Bu konuda da önemli girimlerde bulunduk göreve geldiğimizde yetkililerden gerekli desteği göstermesini sağlayacağız. İnsanların apartman girişlerinde sopa bulundurduklarını öğrendik. Güvenlik sıkıntısı  ve aydınlatma eksikleri olduğu bizlere iletildi.  Yahya Kaptan mahallesi olarak  mutlaka bölgede polis yada bekçi mobil ekip ya da karakol kurulması için talepde bulunacağız dedi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
1 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *