Ak Parti’nin Listesi Genel Merkezde

Ak Parti’nin Listesi Genel Merkezde

/
/

Elli kişilik yönetimini oluşturan Mehmet Ellibeş, listeyi dün onay için genel merkeze gönderdiklerini açıkladı.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Trabzon Milletvekili ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Muhammed Balta başkanlığında il binasında toplantı yaptı. Günlerdir hummalı bir çalışma içinde olan Ellibeş ve ilçe başkanları oluşturdukları il yönetimini genel merkeze gönderdiklerini ifade etti.

‘GÜNDEMİMİZ KOCAELİ’

Toplantı sonrası konuşan Trabzon Milletvekili ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Muhammed Balta, “Toplantının ana gündem maddesi Kocaeli. İl başkanımızın atamasının ardından durum değerlendirmesi yapmak için ilçe başkanlarımızla bir araya geldik. İstanbul seçimleri herkesin gündeminde. Ancak biz bu gün Kocaeli için toplandık” dedi.

‘BU HAFTA AÇIKLARIZ’

Günlerdir yönetimini belirlemek için koşturan ve son olarak ilçe başkanlarıyla yapılan aylık toplantıda konuşan İl Başkanı Mehmet Ellibeş ise “50 kişilik iş yönetim kurulu listesini belirledik. Onay için genel merkeze gönderdik. İl yönetim kurulu listesine yazılan isimlerin güvenlik soruşturmasından geçilmesinin ardından en kısa zamanda açıklanması bekleniyor. Bu hafta içerisinde yeni yönetimimizi açıklayacağız” dedi. 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf