Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Ak Parti'den Hüseyin Ayaz'a İhraç Kararı!

Hüseyin Ayaz’ın bağımsız olarak Başiskele Belediye Başkan adaylığını bugün düzenlediği basın toplantısı ile duyurdu. Ak Parti'nin hala üyesi olan Ayaz'ın Bağımsız adaylığına ilk tepki  AK Parti İl Başkanı Şahin Talus'tan geldi.

Ak Parti'den Hüseyin Ayaz'a İhraç Kararı!

Hüseyin Ayaz’ın bağımsız olarak Başiskele Belediye Başkan adaylığını bugün düzenlediği basın toplantısı ile duyurdu. Ak Parti'nin hala üyesi olan Ayaz'ın Bağımsız adaylığına ilk tepki  AK Parti İl Başkanı Şahin Talus'tan geldi. Talus Ayaz’ın ihracıyla ilgili yasal sürecin başlayacağını açıkladı.

Başiskele Belediyesi eski Başkanı Hüseyin Ayaz bugün düzenlediği basın toplantısı ile bağımsız olarak Başiskele Belediye Başkan adayı olduğunu açıkladı. Hüseyin Ayaz başvurusunu önümüzdeki hafta yapacağını, bütün belgelerinin hazır olduğunu belirtti. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus'un  Ayaz'ın adaylığına yönelik tepkisi geçikmedi. Talus “Bağımsız aday olmak her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı gibi bahse konu arkadaşımızın da en doğal hakkıdır. Ancak partimiz üyesi olan teşkilat mensuplarımızın bu davranışı sergilemelerinin karşılığı ise tüzüğümüzde açık şekilde ihraç gerektirir. İlk yönetim kurulu toplantımızda tüzüğümüze uygun şekilde karar alıp süreci işletmeye başlayacağız” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
2 kişiden 2 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *