Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Ak Parti İzmit'te Erdoğan’ı Bekliyor

Kocaeli AK Parti teşkilatı ve vatandaşlar, 31 Mart yerel seçimlerine 2 gün kala ilimize gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı bekliyor. Şu an Bursa'daki mitingde olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ardından Kocaeli’ye gelecek.

Kocaeli AK Parti teşkilatı ve vatandaşlar, 31 Mart yerel seçimlerine 2 gün kala ilimize gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı bekliyor. 
 
Şu an Bursa'daki mitingde olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ardından Kocaeli’ye gelecek. Kocaeli Kongre Merkezinde vatandaşlara seslenecek olan Erdoğan için miting alanı süslendi, platform kuruldu, basın mensupları için ise ayrı bir alan oluşturuldu. Basın mensupları diğer mitingler gibi vatandaşların geçtiği alandan değil protokol üyelerinin geçtiği bölümden içeriye alındı. Üst düzey güvenlik önlemlerinin alındığı miting alanında çok sayıda polis, polis özel harekat görev yaptı. Alanda vatandaşlar için Türk Bayrağı ve AK Parti bayrakları dağıtıldı. İlçe belediye başkanları, ilçe teşkilat başkanları, Gençlik ve kadın kolları ve partinin bütün kademeleri alanda hazır bulundu. Miting sebebiyle izmit'te tramvay ücretsiz olarak hizmer verdi. 
 
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *