Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Ak Parti İzmit 100 Kişilik Covid-19 Ekibi Kurdu

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney’in talimatıyla İzmit’te Covid-19 komisyonu kuruldu. Yüz kişiden oluşan özel ekip sayesinde karantina sürecinde evlerinden çıkamayan v…

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney’in talimatıyla İzmit’te Covid-19 komisyonu kuruldu.

Yüz kişiden oluşan özel ekip sayesinde karantina sürecinde evlerinden çıkamayan vatandaşların durumları sorulup, ihtiyaçları karşılanıyor.

GÜNLÜK BİLGİ AKIŞI MAHALLE BAŞKANLARINDAN 

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney’in talimatıyla İzmit’te İlçe yöneticileri, meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları ile mahalle başkanlarından oluşan 100 kişilik Covid-19 ekibi kuruldu. Özel ekip her gün mahalle başkanlarından gelen bilgiler doğrultusunda İlçe Başkanlığında bir araya gelerek Koronavirüs tanısı konulan ve temaslı olması sebebiyle karantina altında olan vatandaşları tek tek arıyorlar. Başkan Güney’in talimatıyla 12 Kasım itibariyle çalışmalarına başlayan özel ekibin komisyon başkanlığını Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Yusuf Sami Çınar yapıyor. Vefa ekibi gibi çalışan partliler pandemi sürecinde toplam 2 bin 100 kişiyi arayarak adeta örnek bir çalışmaya imza attı. Vatandaşları arayan ekip ihtiyaçlarını soruyor, ilgili mercilere iletiyor, ulaşılması gereken ihtiyaç sahiplerine de giderek yardımcı oluyorlar.

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, yapılan çalışma hakkında şunları söyledi: “Pandemi sürecinde devletimiz her kademesi adeta seferberlik ruhuyla vatandaşlarımızın yanında oluyorlar. Sağlık çalışanlarımız aynı şekilde kendi hayatlarından geçerek cansiperhane çalışıyorlar. Bu süreçte evinde sıkıntı yaşayan bir vatandaşımız olur da, ona ulaşamazsak, vicdanımız sızlar. Biz büyük bir aileyiz diyoruz. Aile olmanın en güzel yanı ise en kötü günlerde birbirimize destek olmaktır. Biz de bu aramalar neticesinde çözebileceğimiz konuları kendi imkanlarımız ile çözüyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını dertleniyor, çözümler arıyoruz. Bizler bu kötü günlerde vatandaşlarımızı asla yalnız bırakmayacağız.”

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *