Ak Parti Bayramlaşmada  Birlik Mesajı Verdi

Ak Parti Bayramlaşmada Birlik Mesajı Verdi

/
/

AK Parti  binası önünde gerçekleşen  bayramlaşma miting havasında  gerçekleştirdi. Bayramlaşmada eski ve yeni yöneticiler  partililerle birarada birlik çağrısı yaptı.

Kurban Bayramı'nın 2’nci gününde siyasi partilerin bayramlaşmaları devam ederken, AK Parti Teşkilatının saat 11.30’de İzmit İlçe Başkanlığı ve İl Başkanlığı’ndaki bayramlaşması büyük ilgi gördü. Eski ve yeni yöneticilerin  bir arada olduğu bayramlaşmada birlik ve beraberlik mesajı verildi.

ESKİ VE YENİLER BİRARADA

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş’in ev sahipliğini üstlendiği bayramlaşmaya Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kocaeli Milletvekilleri, Emine Macit Zeybek, Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmaz, Cemil Yaman, Fikri Işık, Belediye Başkanları, meclis üyeleri, İl ve ilçe yöneticileri, eski Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, eski İl Başkanları Mahmut Civelek ve Şemsettin Ceyhan ve çok sayıda partili katılım gösterdi.

HEP ÖRNEK OLDU

Programda ilk konuşmayı yapan ev sahibi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş partililere yaptığı konuşmada, "Allah'a şükrediyoruz ki bizi bu güzel güne kavuşturdu. Birlik ve beraberliğimizi gösteriyoruz. Bayramlar Sevgi ve barış iklimde bize yaşamayı müjdeler. Bizim bu birlikteliğimizi yaşayamayan milyonlarca kardeşimiz var. İşte tam bu noktada bizler ülke olarak bu ayrıcalığını kıymetini bilme noktasındayız. Bugün hem bayramımızı idrak ediyoruz hem siyasi bir bayram kutluyoruz. Bu partiyi milletimiz kurdu. Bügün itibari ile halkımızın desteği ile ele ele kol kola hedeflerine yürüyor. Bize düşen birliktelik içinde bu yürüyüşü yapmamız. Surlarda bir gedik açtırmamız lazım. Bize yakışan budur. Kocaeli teşkilatı hep örnek olmuştur. Olmaya da devam edecektir. Tüm ilçelerimizde teşkilatımız dim dik ayakta. Bu vesile ile tüm teşkilat mensuplarına şükranlarımı sunuyorum" dedi.

CUMHURBAŞKANI’MIZIN SELAMI VAR

Ellibeş'in ardından kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın konuşmasında," Partimizin 18 yıl dönümü ve bayram mutluluğunu birlikte yaşıyoruz. Dün bayramlaşma vesilesi ile Cumhurbaşkanımız ile telefonda görüştüm. Cumhurbaşkanı’mızın sizlere selamı var. Hava sıcak, fazla konuşmayacağım. Hepinizin tekrardan bayramını kutlarım" ifadelerini kullandı.

BUGÜN HALA 1’İNCİ PARTİYİZ

Programda son konuşmayı yapan AK Parti MKYK Üyesi Milletvekili Emine Macit Zeybek konuşmasında, "Başkanlarımda belirttiği gibi 14 Ağustos bizim kuruluş tarihimiz. Bu yıl bayramla çakıştığı için 23 Ağustos tarihinde genel merkezimizde bir araya gelerek bir program yapacağız. Biz 18 yaşındayız. 18 yıldır partimiz ayakta 17 yıldır da iktidar. Hala dimdik ayaktayız. Bugün hala birinci partiyiz. Cumhurbaşkanımızın liderliği de tartışılamaz bir konumda. Seçimlerde AK Parti kan kaybediyor dendi. Ama rakamlar onu göstermiyor. Halkımız gösterdi ki karşıdaki birliktelik bir şey göstermiyor. Tekrardan bayramınızı kutluyorum. Allaha emanet ediyorum" açıklamasında bulundu.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf