AK GENÇLİK SOKAKTA KAHVE DAĞITTI

AK GENÇLİK SOKAKTA KAHVE DAĞITTI

/
/

5 Aralık Dünya Türk Kahvesi günü nedeniyle AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından Yürüyüş Yolunda vatandaşlara kahve ikram edildi.

AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından 5 Aralık Dünya Türk Kahvesi günü nedeniyle İzmit Yürüyüş Yolunda stantta vatandaşlara kahve ikram edildi. Etkinliğe AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan ve partililer katıldı.

KAHVE İKRAMINA DEVAM EDECEK

Etkinlikle ilgili konuşan AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan, “Türk kahvesi gününe biz de AK Parti Gençlik Kolları olarak destek veriyoruz. Her hafta düzenli olarak İzmit Yürüyüş Yolu’nda kurduğumuz stantlarımızda bu hafta da Türk kahvesi ve lokum ikram ediyoruz. 40 yıl hatırımız olsun istiyoruz. Vatandaşlarımız da güzel tepkiler veriyorlar. Soğuk kış günlerinde sıcak kahve ile hem ikramda bulunuyoruz hem de vatandaşlarımızla 17 yıldır kurduğumuz samimi diyalogumuzu devam ettiriyoruz. Standımız saat 17.00’ye kadar vatandaşımıza kahve ikramına devam edecek. Bugün burada bizi yalnız bırakmayan başkanlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

GÖNÜLDEN GÖNÜLE BİR YOL İZLİYORUZ

Çağlayan’ın ardından konuşan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, “ Biz de gençlik kollarımızın organize ettiği bu güzel organizasyona destek vermek için buradayız. Yürüyüş Yolu’nda sık sık etkinlik düzenleniyor. Seçimden seçime değil gönülden gönüle bir yol izliyoruz. Buradan sıcak Türk kahvesiyle ve lokumla soğuk kış gününde vatandaşa ikramda bulunuyorlar. Gençlik kollarımıza yaptığı etkinlikler için teşekkür ediyorum” dedi.

VATANDAŞLARIMIZDA UZUN YILLAR BİR HATIRIMIZ VAR

Güney’in ardından konuşan AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman,  “Kültürümüzde Türk kahvesinin 40 yıl hatırı vardır. Bu anlamda vatandaşlarımıza kahve ikram ederken AK Parti olarak 40 yıl hatırımız olsun diyoruz. Vatandaşlarımızda uzun yıllar bir hatırımız var. Bugün 81 ilde eş zamanlı olarak kalabalık yerlerde faaliyet halindeyiz. Bu anlamda başkanlarımıza ve ekiplerine teşekkür ediyoruz. Seçimler önemli ama seçim sonrası da bizler sahalardan çekilmeyerek halkımıza mümkün olduğunca ulaşmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf