Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Ak Gençler Üye Patlaması Yaptı

AK Parti Kocaeli Gençlik Kollarında yılın son ayında adeta üye patlaması yaşandı. Üstün özveriyle üye çalışması gerçekleştiren AK Gençler, son günlerde partiye yüzlerce genç ü…

Ak Gençler Üye Patlaması Yaptı

AK Parti Kocaeli Gençlik Kollarında yılın son ayında adeta üye patlaması yaşandı. Üstün özveriyle üye çalışması gerçekleştiren AK Gençler, son günlerde partiye yüzlerce genç üye kazandırdı.

AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları Teşkilatı Başkan Baki Özdemir önderliğinde Kocaeli genelinde üye seferberliği başlattı. Göreve geldikleri 17 aylık dönemde, pandemi dahil olmak üzere üye girişlerini aksatmayan gençler, yılın son ayında adeta gaza bastı. Tüm ilçelerde hızla devam eden üye girişleriyle ilgili AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları Başkanı Baki Özdemir, “Türkiye'nin en güçlü gençlik yapısına sahip olduğumuzu biliyor ve bu sorumlulukla AK Gençlik Kocaeli ailemizi büyütmenin her zaman çabası içinde olduk. Göreve geldiğimiz 17 aylık dönemde üye sayımızı her geçen gün arttırdık. Aralık ayında İl Gençlik Kolları Teşkilatımızın koordinesinde ilçe teşkilatlarımız var gücüyle çalıştılar, partimize sadece son 1 ayda yüzlerce genç üye kazandırdılar. Katkı veren her bir genç kardeşime yürekten teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı. Yapılan üyelerin girişlerinin tamamlanmasının ardından il başkanlığı tarafından üye sayısıyla ilgili net bilgi verilmesi bekleniyor  . 

GENÇLERİN TERCİHİ AK PARTİ

'Kocaeli genelinde her bir gencimize kolaylıkla ulaşıyoruz' diyen Özdemir, "Üniversitede, sahilde, kafelerde yani gençlerin olduğu her alanda biz varız. Üye girişlerimiz bugün yarın tamamlanacak. İlçelerimizde ve il binamızda genç kardeşlerimiz üye girişlerini tamamlıyor. İlk defa oy kullanacak kardeşlerimiz dahil olmak üzere yüzlerce genç aramıza katıldı. Dün olduğu gibi bugün de gençlerin tercihi AK Parti, gençlerin tercihi Recep Tayyip Erdoğan” ifadelerine yer verdi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *