Ak Gençler Hastalara Moral Oldu

Ak Gençler Hastalara Moral Oldu

/
/

AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları, hastalara moral olabilmek adına onları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu

AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları hasta ziyaretlerine devam ediyor. Yaklaşık 1,5 yıldır her hafta düzenli olarak İzmit’teki hastaneleri ziyaret ederek hastalara geçmiş olsun dileklerini ileten gençler büyük takdir topluyor. Gençler ayrıca içinde Türk Bayrağı, kolonya, selpak havlu, ıslak mendil bulunan hastane kutusu hediye ediyor.

‘MUTLU OLUYORLAR’

İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Aykut Çağlayan Kocaeli Devlet Hastanesi’nde tedavi gören tüm hastalarla birebir ilgilenerek geçmiş olsun dileklerini iletti. Ziyaretle alakalı açıklama yapan Çağlayan, “Burada gençler olarak hastalarımıza hem moral vermek hem de geçmiş olsun demek için bulunuyoruz. Allah razı olsun tüm hastalarımız bizi görünce çok mutlu oluyorlar, Rabbim tüm hastalarımıza acil şifalar versin” dedi. Gençlerin bu ziyaretlerinden oldukça memnun olan hastalar, gençlere teşekkür ederek dua etti. İzmit Gençlik Kollarının hasta ziyaretleri yine her hafta düzenli olarak devam edecek.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf