Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Açelya Akkoyun Kartepe’ye Geliyor

Kartepe Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Yazar-Dizi Oyuncusu Açelya Akkoyun Kartepeli kadınlarla bir araya gelecek. Kartepe Belediye Başkanı Av…

Açelya Akkoyun Kartepe’ye Geliyor

Kartepe Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Yazar-Dizi Oyuncusu Açelya Akkoyun Kartepeli kadınlarla bir araya gelecek.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın öncülüğünde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Kartepe’de bir çok etkinlik düzenlenecek. Dünya Kadınlar günü kapsamındaki ilk etkinlik, 07 Mart Pazartesi günü Dizi oyuncusu – Yazar Açelya Akkoyun’un “İyi Ki Kadınım” adlı söyleşi programı olacak. “İyi ki Kadınım” adlı anne olma duyguları hakkında çıkardığı kitabı büyük ilgi gören Açelya Akkoyun, kadın ve anne olmak üzerine Kartepeli kadınlarla söyleşide bulunacak.

SÖYLEŞİDE BİR ARAYA GELECEK

Kartepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 07 Mart Pazartesi saat 14.00’de Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde düzenlenen programla Açelya Akkoyun, Kartepeli kadınlarla söyleşi de bir araya gelecek. Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, “ Hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımız için düzenleyeceğimiz8 Mart Dünya Kadınlar günü etkinlik programına tüm kadınlarımızı davet ediyorum.” açıklamasında bulundu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *