Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Abdülkadir Özdemir: Gtü’ye Bim Açılmasını Kabul Etmiyoruz!

Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Abdulkadir Özdemir,” İlimizin gözde üniversitelerinden olan Gebze Teknik Üniversitesiʼnde BİM adı altında yeni bir market açılmasını hiçbir surette kabul etmiyoruz. ” dedi.

Abdülkadir Özdemir: Gtü’ye Bim Açılmasını Kabul Etmiyoruz!

Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Abdulkadir Özdemir,” İlimizin gözde üniversitelerinden olan Gebze Teknik Üniversitesiʼnde BİM adı altında yeni bir market açılmasını hiçbir surette kabul etmiyoruz.” dedi.

Geçtiğimiz yıl MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yönelik sarf ettiği sözlerle gündeme gelen BİM İcra Kurulu Üyesi Galip Aykaç, Gebze Teknik Üniversitesi’ndeki BİM açılışına katıldı. Aykaç’ın GTÜ’ye gelmesine ve üniversiteye BİM açılmasına tepki gösteren Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Abdülkadir Özdemir, açıklamasında sert ifadeler kullandı.

‘AHLAKSIZIN KATILIMIYLA’

Özdemir açıklamasında, “Geçtiğimiz yıl ana akım medyada Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyʼin “Zincir marketlerin FETÖ'yle irtibatı araştırılması gerekmekte. Bu açgözlülere müsamaha gösterilmemeli” sözünü tam olarak üstüne alan ahlaksızın katılımıyla Kocaeli ilimizin gözde üniversitelerinden olan Gebze Teknik Üniversitesiʼnde BİM adı altında yeni bir market açılmasını hiçbir surette kabul etmiyoruz. Takbih ederiz ki yetkililer akıllarını başına alır ve ona göre hareket ederler, aksi halde hadlerini bildirmek bizim için küçük bir mesele olacaktır. Kamuoyuna saygılarımla.” ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *