Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

6 Kasım'da Siren Sesleri Test İçin Çalacak!

Kocaeli Valiliği, 6 Kasım günü saat 10. 00’da test amacıyla sirenlerin çaldırılacağını açıkladı. Kocaeli Valiliği, 6 Kasım günü saat 10. 00’da test amacıyla sirenlerin test edileceğini açıkladı. 6 Kasım saat 10.

6 Kasım'da Siren Sesleri Test İçin Çalacak!

Kocaeli Valiliği, 6 Kasım günü saat 10.00’da test amacıyla sirenlerin çaldırılacağını açıkladı.

Kocaeli Valiliği, 6 Kasım günü saat 10.00’da test amacıyla sirenlerin test edileceğini açıkladı. 6 Kasım saat 10.00’da test amacıyla sirenler çaldırılacak. Kocaeli Valiliği tarafından yapılan açıklama; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete irtihalinin 85. Yıl dönümü münasebetiyle her yıl olduğu gibi, bu yılda 10 Kasım 2023 tarihinde saat 09.05’de İl ve ilçelerimizde kurulu bulunan bütün ikaz ve alarm sistemleri ile diğer kuruluşların sirenleri 2 (iki) dakika süre ile (düz siren) şeklinde çaldırılacaktır.

Bu nedenle ilimiz genelinde siren sistemlerinin test edilmesi için 6 Kasım 2023 Pazartesi saat 10:00 itibariyle test amacıyla sirenler çaldırılacaktır. Açıklamalarına yer derildi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *