41 Burda,Gazetecileri Ağırladı

41 Burda,Gazetecileri Ağırladı

/
/

41 Burda AVM 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensuplarını kahvaltıda ağırladı. Önümüzdeki hafta sektörde 3. yılını tamamlayacak olan 41 Burda AVM, basın mensuplarını 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla AVM’deki Simit Sarayı’nda ağırladı. Kahvaltıya yerel basın mensupları tam kadro katılırken AVM Müdürü Atilla Akay, Yönetici Asistanı Melek Kahraman, Pazarlama Yöneticisi Leyla Bal da hazır bulundu.

3. YILA ÖZEL KONSERLER

Kahvaltı sonrası konuşsan AVM Müdürü Atilla Akay, “Geldiğiniz için teşekkür ederim. Çalışan gazeteciler gününüz kutlu osun. Birçok etkinlikte birlikte olacağız. İnşallah diğer davetlerimize de katılırsınız. 21 Ocak’ta 3. Yıl dönümümüz olacak. Zor bir süreçten geçen bir alışveriş merkezi. Son dönemde ciddi bir gelişim kaydettik, Birçok etkinlik ve kampanya yaptık. İrem Derici konserimizi Anadolu Ateşi dans konserleri olacak. Umarım bu gün gibi bir soğuk olmaz. Çünkü soğuk bizi çok etkiliyor. 2018’in üçüncü çeyreği çok zor geçti” dedi.

‘BÜYÜK MARKALAR GELECEK’

Sözlerini sürdüren Atilla Akay, “Reklam ve maddi anlamda bu basını ve ticareti çok etkiledi. 2019’un ikinci çeyreğinden sonra  başarılı bir yıl geçireceğimizi umuyorum. 2019 için 3. Yılımızda değişen markalar olacak bize. 3. yılını doldurup devam etmek isteyen veya istemeyenler olacak. Çok büyük markalar gelecek alışveriş merkezimize. Arka tarafta büyük bir arazi var. O araziyle alakalı çalışmalarımız var. Otopark olarak o alanı kullanma ihtimalimiz var. Alışveriş merkezlerinin tümünde 2019’un için ciddi değişiklikler olacak” şeklinde konuştu. 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf